Послуги

Підбір акваріума

Перед тим як вибрати акваріум, потрібно чітко знати його майбутнє місце розташування , завжди кращим є притінене місце, подалі від прямих сонячних променів. Важливо врахувати інтер’єр помешкання чи офісу, адже зараз існує велика гамма кольорів акваріумних кришок та підставок-тумб, а також різні форми акваріумів: прямокутні,  овальні, кутові акваріуми, акваріуми-перегородки, акваріум куб, акваріуми не стандартних розмірів на замовлення в нішу, чи дизайнерський проект наскрізний акваріум в перегородку, існує безліч цікавих інтерєрних рішень.

 

Виїзд дизайнера

По необхідності, зробити заміри акваріума, чи порадити його розміщення і необхідність комунікацій, правильних габаритів акваріума і доступ до нього!

 

Підбір техніки

Згідно об’єму акваріума, підбираємо та пропонуємо техніку: Фільтр, компресор, терморегулятор, лампи освітлення.

 

Вибір мешканців акваріума  

У нашому магазині великий вибір акваріумних рибок. Тому Ви повинні обрати які сподобались найбільше і тоді разом ми підберемо тих рибок які будуть комфортно співіснувати, адже є холодноводні, теплолюбові тропічні рибки, рибки з Азії, Африки, а також миролюбиві чи хижаки.

 

Дизайн підводного інтер’єру

Згідно підібраних рибок, вибираємо задній фон акваріума, грунт, декорації, рослини та інші прикраси які будуть відповідати даному біотопу ( природній інтер’єр підводного світу). Це наприклад може бути голландський акваріум з живими рослинками і корягами, або псевдо море, де будуть домінувати каміння, штучні корали, кольорові рослинки і тд. Акваріум з золотими рибками і відповідним спокійним декором. А також безліч інших варіантів створення підводного світу.

 

Доставка, встановлення, запуск акваріума,  сервісне обслуговування

По бажанню клієнта наші фахівці можуть доставити, встановити і запустити акваріум під ключ.

 

Заселення акваріума 

Заселяти акваріум рибками після правильного запуску можна вже за 3-4 дні. Перед поїздкою за рибками, пропонуємо набрати 100 грам води з акваріума, і в магазині наші фахівці зроблять розширений аналіз води, щоб впевнитись, що параметри відповідають потребам обраних рибок.